Ginny Weasley - Bonnie

Ginny - new promo

22. srpna 2009 v 17:03 | emma

Na metle - PROMO k HP6

9. srpna 2009 v 16:59 | emma

PROMO fotka Ginny

24. července 2009 v 14:49 | emma

Ginny - promo k Princovi

15. července 2009 v 15:09 | emma

Figúrka Ginny - HP6

27. července 2008 v 20:28 | emma

Figúrka Ginny

21. července 2008 v 11:04 | emma

Krána fotka

10. června 2008 v 15:08 | emma

Mega promo fotka Ginny z HP5

29. května 2008 v 15:44 | emma

Ginny Weasley - nová fotka

22. května 2008 v 15:37 | emma

Fotka Ginny

13. března 2008 v 16:43 | emma

Rodokmeň Weasleyovcov

12. prosince 2007 v 13:48 | emma

Ginny - biografia

6. října 2007 v 14:19 | emma
Ginevra "Ginny" Molly Weasleyová se narodila 11.srpna 1981, jako nejmladší ze sedmi dětí Molly a Arthura Weasleyových.Její matka si velmi přála dceru a proto byla Ginny vždy pod jejím přísným dozorem. Do školy v Bradavicích nastoupila jako jedenáctiletá a stejně jako všichni Weasleyovi se dostala do Nebelvíru-koleje, která uznává chrabré srdce, odvahu a klid.
V tentýž rok se zamilovala do Harryho, ale i do svého deníku, kterému si vylévala srdce.Pozdě však přišla na to, že deník jí ovládá a nakazuje jí psát na zdi školy o otevření Tajemné komnaty.Tom Raddle unesl Ginny a snažil se jí zabít, ale Harry ji zachránil a zničil viteál-deník.
V druhém ročníku byla trochu v ustranní a moc jsme se o ní nedozvěděli.
Ve třetím ročníku čekal Ginny její první ples, na který ji doprovodil Neville Longbottom, i když jak víme Ginny si představovala trošku jiný doprovod.Také se stala jedním s fanoušků Harryho Pottera v souboji "čtyř" kouzelníků.
V dalším roce se stala členkou "Brumbálovy armády",kterou Harry založil kvůli boji proti Voldemortovi, i když to bylo v té době kvůli krutovládě Umbridgeová zakázáno.Hlásili se tam studenti, kteří riskovali vyloučení z Bradavic a hrozné tresty.Ginny tam ukázala nejen své kouzelnické nadání, ale i statečnost-hlavně v boji proti Smrtijedům na ministerstvu.
V pátém ročníku čekaly Ginny zkoušky NKÚ.Také se dostala do famfrpálového mužstva, který vedl Harry a který si konečně po 5 letech uvědomil co cítí k Ginny.Jejich vztah však trval pouhých pár měsíců, protože Harry nechtěl riskovat, že se Voldemort o jejich vztahu dozví a bude jí chtít využít.

Ginny - základné info

6. října 2007 v 14:17 | emma
Jméno:Ginevra "Ginny" Molly Weasley
Datum narození:11 srpna 1981
Místo narození:Anglie, Londýn
Bydliště:Doupě
Rodiče:Molly a Arthur Weasley
Sourozenci:Bill, Charlie, Percy, Fred a George, Ron
Znamení:Lev
Kolej:Nebelvír
Původ:Čistokrevný
Člen:Brumbálovy Armády
Filmové ztvárnění:Bonnie Wright
Barva vlasů:Zrzavá
Barva očí:Hnědá
Pravák/levák:Pravák

Ginny s kým chodila?

6. října 2007 v 14:15 | emma
Ginny Weasly a Michael Corner
Společně se seznámili až v 5.ročníku, když se prováděly schůzky Brumbálovy Armády, protože Ginny Weaslyová chodila do Nebelvíru a Michael do Havraspáru. Chodili spolu pár měsíců, ale nakonec se rozešli kvůli jedné famfrpálové hádce, kdy hrál Nebelvír proti Havraspáru, a Nebelvír vyhrál. On pak běžel utěšovat havraspárskou chytačku Cho Changovou.
       
Ginny Weasly a Dean Thomas
Oba dva chodili do stejné koleje - Nebelvíru. Dean má nejlepšího kamaráda Sheamuse, ale kamarádí se i s Harrym, Ronnem, a Nevillem. Byl také členem Brumbálovy Armády, stejně jako Harry i Michael. Začali spolu chodit chvilku po tom, co se Ginny rozešla s Michaelem. V tu dobu

Priatelia Ginny

6. října 2007 v 14:13 | emma
Harry Potter:Harry byl jejím kamarádem celých šest let.Poznali se na nádraží, když bratr Ginny jel spolu s Harrym poprvé do Bradavic.Vídali se i v domě Weasleyových-v Doupěti a později i v Bradavicích.Ginny do něj byla vždycky zamilovaná, ale Harry to pochopil až po šestiletém přátelství.Vztah jim vydržel jen chvíli kvůli Harrymu "poslání".
   
Hermiona Grangerová:Je o rok starší než Ginny a je to nejlepší kamarádka jejího bratra-Rona.Poznali se v Bradavicích a stali se dobrými přítelkyněmi.Obě mají velkou zálibu v haštěření Rona, které jim mimochodem jde skvěle=)
     
Lenka Láskorádová:Snad nejlepší kamarádka Ginny.Tráví spolu hodně času a to i přesto, že Lenka chodí do Havraspáru.Je hodně výstřední, ale Ginny ji bere takovou jaká je, což neplatí o jejím bratru Ronovi.
     
Neville Longbottom:Ginny s ním byla na Vánočním plese a taky se spolu s Lenkou snažili udžet "Brumbálovu armádu".Řekla bych, že Lenka, Neville a Ginny spolu tvoří takovou nerozlučnou trojku-něco jak Ron, Hermiona a Harry=)

Rodina Ginny

6. října 2007 v 14:11 | emma
Molly a Arthur Weasleyovi-rodiče Ginny.Arthur pracuje na Ministerstvu Kouzel-v oddělení Zneužívání mudlovských výtvorů.Je fascinován celým světem mudlů.Kvůli tomu, že je neocuzuje mu i jeho rodině "jistí lidé" často říkají krvezrádci.Molly je v domácnosti a stará se o děti.
Bill-nejstarší z dětí.Chodil do Bradavic, kde byl primusem.Po škole se odstěhoval do Egypta a začal pracovat u Gringottových.
Charlie-Ve škole byl chytačem v Nebelvírském famfrpálovém družstvu.Pak se odstěhoval do Rumunska, kde studuje draky.
Percy-Stejně jako jeho otec pracuje na Ministerstvu Kouzel.Ve škole byl primusem a vzorným žáčkem.
Fred a George-Ti vůbec vzornými žáčci nejsou.=)Jsou to dvojčata o 3 roky starší než Ginny.V Nebelvírském famfrpálovém družstvu hrají odrážeče.Chtějí se živit prodejem žertovných rekvizit.
Ron-Je o rok starší než Ginny a je to také nejlepší kamarád Harryho a Hermiony.Ve famfrpálu hraje brankáře.Má opravdu velký strach z pavouků.

Ginny, aká je?

6. října 2007 v 13:58 | emma
Pro hodně lidí je Ginny stydlivá, ale já myslím, že doopravdy taková není.Stydí se jen před Harrym,ale už to není tak hrozné jako ze začátku.
Je taky velmi statečná, což dokazuje už fakt, že je v Nebelvíru, ale také to dokázala při bitvách, když chránila své přátele.
Je taky spolehlivá-jen si vzpomen me jak zatloukala před Ronem, s kým teda půjde Hermiona na ples nebo jak nevyzradila co Percy dělal s jistou prefektkou z Havraspáru=)
Ukázala, že je i dobrosrdečná, když chránila Lenku před slovními útoky studentů-hlavně svého bratra Rona.
Ginny je i vtipná-nemůžu si to odpustit a dám sem jeden citát: "Řekla jsem jí, že je to maďarský trnoocasý drak," pronesla Ginny, zatímco obracela stranu v novinách. "To je daleko mužnější." "Díky," řekl Harry s úšklebkem. "A co jsi jí řekla, že má Ron?" "Trpaslenku, ale neřekla jsem, kde."
Samozřejmě je i chytrá což dokazuje už i její smysl pro humor a výborné hlášky-vždycky s tím někoho setře=)
No a v neposlední řadě je i krásná, ale to se asi jako vlastnost moc nepočítá, takže to tady máte jako takový bonus;-)

Ginny - výroky

6. října 2007 v 13:53 | emma
Harry Potter a Kámen mudrců
01:"Mamíí, můžu jít nahoru a podívat se na něj?Mamíí, prosím, prosím!"
02:"To je Harry Potter!Podívej, mami! Já vidím -"
Harry Potter a Tajemná komnata
01:"Nech ho na pokoji, on přece nic takového nechtěl!"-reakce na Dracovy sarkastické poznámky k Harrymu.
02:"Harry - ach, Harry - chtěla jsem ti to říct u… u snídaně, ale n-nemohla jsem to vyslovit před Percym.Všecko jsem to dělala já, Harry - ale p-přísahám, ž-že jsem nic takového n-nechtěla - mohl za to R-Raddle, to on mě úplně o-ovládl - a…jak jsi dokázal zabít toho… toho netvora? A k-kde je Raddle? Poslední, na co se p-pamatuju, bylo, jak vy-vykročil z deníku - "-k Harrymu v Tajemné komnatě
Harry Potter a Vězen z Azkabanu
01:"Oh, to je hezké."-k Ronovi, když jí řekl: "Běž pryč"…
Harry Potter a Ohnivý pohár
01:"Nemůžu.Já totiž jdu - já jdu s Nevillem.Požádal mě o to, když ho Hermiona odmítla, a já jsem si říkala… totiž… že se tam jinak nedostanu, protože ještě nejsem ve čtvrtém ročníku."-ve Společenské Místnosti, k Ronovi a Harrymu
02:"Myslím, že půjdu na večeři."
Harry Potter a Fénixův řád
01:"Jé, ahoj Harry!"
02:"My víme, Harry…"-k Harrymu
03:"To od tebe bylo trochu hloupé," řekla Ginny naštvaně, "zřejmě neznáš nikoho kromě mě, kdo byl Ty-víš-kým ovládán, takže ti můžu říct, jaké to je."
04:"Ano," řekla Ginny. "Bylo to hrozné. Angelina na konci skoro brečela."
05:"Harry, mluvím na tebe, slyšíš?"
06:"No," pronesla pomalu Ginny, zatímco se také nutila do kousku vejce, "jestliže chceš se Siriusem skutečně mluvit, asi bychom měli promyslet, jak na to…"
07:"Když vyrůstáš s Fredem a Georgem," řekla Ginny zamyšleně, "začneš považovat za možné vše, na co máš nervy."
08:"To proto, že nemá barvu," řekla Ginny rozzlobeně, "ale jestli tím chceš projít, posluž si, tvoje tělo nám poslouží jako důkaz, že se našel další idiot, který nám nevěřil."
09:"A oni tě nechali za sebou?" zeptala se Ginny, která vypadala překvapeně.
10:"Jsem o tři roky starší, než ty v době, kdy jsi bojoval s Ty-víš-kým o Kámen mudrců," řekla.
11:"A jak ti pak máme dát vědět, že se něco blíží?" zeptala se Ginny a nadzvedla obočí. "Možná budeš na míle daleko."
12:"U toho starého oblouku ses dost loudal!" řekla nazlobeně.
13:"No, vybrala jsem si Deana Thomase, řekl bys, že je lepší?" zeptala se Ginny neurčitě.
Harry Potter a Princ dvojí krve
01:"Ve skutečnosti jsem se tě nikdy nevzdala. Vždycky jsem doufala… Hermiona mi říkala, ať se snažím žít dál, občas třeba i chodit s někým jiným, a ve tvé společnosti ať jsem uvolněná, protože jsem nikdy nedokázala ani promluvit, když jsme byli v jedné místnosti, pamatuješ? A ona měla za to, že ty by sis mě možná i začal všímat, kdybych byla víc sama sebou."
02:"Ale ty jsi stále příliš zaneprázdněný zachraňováním čarodějnického světa. No... nemůžu říct, že bych byla překvapená. Věděla jsem, že k tomuhle nakonec dojde. Věděla jsem, že bys nebyl šťastný, kdybys Voldemorta nemohl pronásledovat. Možná proto tě mám tak ráda."
03:"No jasně, braň ji," odsekla Ginny. "Všichni víme, že se jí nemůžeš nabažit."
04:"Zdá se mi, že se ti líbí, jak Šišla vyslovuje "Arry", že?" posmívala se mu Ginny.
05:Cokoliv jsi slyšel od Ron, je jen velká lež," řekla klidně Ginny a natáhla se, aby z poličky vzala malou růžovou nádobu. "A co je tohle?"
06:"Opustila jsem ho, je to ňouma," řekla Ginny a prostrčila prst skrz mříže klece, v níž řádily Trpaslenky. "Jsou fakt sladké!"
07:"Právě teď bych do kuchyně nechodila," upozornila ho. "je tam plno Šišly." (Medek to přeložil na způsob "je tam silně přešišláno.")
08:"Slyším dobře? Ty´s jednal podle rad, které někdo napsal do jakési knihy, Harry?"
09:"No - ty jsi vypadala moc zaneprázdněná na to, abys ho nazvala hlupákem a já jsem měl za to, že by to někdo udělat měl…" Harry se přemáhal, aby se nerozesmál.
10:"Ale ano!" řekla směrem k Harrymu. "Jen proto, že on se nikdy s nikým nemuchloval, jen proto, že nejlepší pusa, kterou dostal, byla od naší tetičky Muriel."
11:"Líbal ses s Papušíkem, že? Nebo máš pod polštářem schovaný obrázek tetičky Muriel?"
12:"Nestrkej mě, Deane, prosím," řekla dopáleně. "Děláš to tak vždycky, ale já umím projít sama…"
13:"Nech to být, Hermiono!" řekla Ginny a zmatený a vděčný Harry na ni vzhlédl. "Podle toho, jak to znělo, chtěl Malfoy nejspíš použít kletbu, která se neodpouští, takže bys měla být ráda, že měl Harry něco dobrého v rukávu."
14:"Řekla jsem jí, že je to maďarský trnoocasý drak," pronesla Ginny, zatímco obracela stranu v novinách. "To je daleko mužnější." "Díky," řekl Harry s úšklebkem. "A co jsi jí řekla, že má Ron?" "Trpaslenku, ale neřekla jsem, kde."

Ginny od HP1 až po HP5 - ako sa zmenila?

2. října 2007 v 15:20 | emma
HP1
Click to view full size image
HP2
Click to view full size image
HP3
Click to view full size image
HP4
Click to view full size image
HP5
Click to view full size image

Ginny Weasley - info

23. srpna 2007 v 17:32 | emma
Jméno: Ginerva Molly Weasleyová
narození : 11.srpna 1981
rodiče : Arthur a Molly Weasleyovi
sourozenci : 6 bratrů (Bill, Charlie, Percy, Fred, George a Ron). Je z nich nejmladší.
vzhled : drobná, dlohé ryšavé vlasy a hnědé oči.
povaha : zvědavá, hodná, výbušná (ted´ si teda nemůžu moci vzpomenoujestli byla výbušná i v knížce u Rowli a nebo jen v nějaký povídce)...
Výskyt : Poprvé se s ní setkáváme v 1. díle HP na nástupišti 1a3/4. Už tam je popisována jako zvědavá, protože jakkmile se dozví že ve vlaku je i Harry chce se na něj jít podívat. Podle mě ji tam rowli nedala náhodou :)))
V druhém díle se už oběvuje vícekrát. Je zamilovaná do Harryho. Před ním nemluví a červená se. V Bradavicích je zařazena do Nebelvíru a je ovládána Tomem Raddlem prostřednictvím jeho deníku, který jí podstrčil Lucius Malfoy do kotlíku v Příčné ulici. Na zdi v Bradavicích píše vzkazy krví a chová se divně. Pokusí se deník zničit a hodí ho do záchodu, ale Harry ho najde. Vláda Toma nad Ginny je tak velká, že Gin deník od Harryho ukradne. Po napsání dalšího "krvavého" vzkazu je odvedena do Tajemné komnaty kde se z ní Tom pokouší dostat sílu. Naštěstí ji Harry zachrání a vše skončí dobře.
Ve třetí knize se objevuje jen na straně 59, 60, 66,68, a 70.
Čtvrtou knihu nemam a chci se teda zeptat s kým šla Ginny na ples???
V pětce už má docela velkou roli. byla se všemi na Grimmauldově náměstí 12. Už neni podle Hermiony zamilovaná do Harryho, ale sedí s nimve vlaku v kupé (Pak tam ještě byli Neville a Lenka). O Lence Láskorádové tvrdí že je docela dobrá holka ikdyž si to ostatní moc nemyslí. Patří k BA a chodí s Michaelem Cornerem. O Vánocích je velmi neštastná z toho že je její otec v nemocnici (kdo by taky nebyl). Hrála famfrpál po Harrym, který dostalo od Umbridgeový zákaz a docela jí to jde. Umí výborně netopýří zaklínadlo a to použije i na Malfoye. Když se Harry rozhodl jít na ministerstvo, jde s ním a velice jí štve že ji všichni považují za malou. Na ministerstvu si zlomí kotník, ale madame Pomfreyová ho hned uzdraví. Nakonec se dovíme že už nechodí s Michaelem , ale její další je Dean Thomas.
V šestce je její role snad největší. Nemá ráda Fleur Delacourovou a byla by radši kdyby si Billa, jejího bratra brala Tonksová. V Příčné ulici si v Kratochvilných kouzelnických kejklích koupí trpaslenku Arnolda. Ve vlaku do Bradavic sedí s Deanem Thomasem, ale s ním se v průběhu školního roku rozejde. Po vítězném famfrpálovém zápasu s Havraspárem, kde Ginny hraje chytače místo střelkyně, protože Harry dostal od Sevíka jeden zajímavý leč nudný trest, obejme Harryho a ten ji políbí. Začnou spolu chodit, ale na Brumbálově pohřbu se rozejdou kvůli tomu že by ji Voldemort mohl využít jako zbraň proti Harrymu.
Ginny v sedmičce podle mě: Já si myslim že se s Harrym dá znovu dohromady
 
 

Reklama