Draco Malfoy - Tom

O Dracovi v HP6

7. listopadu 2008 v 9:28 | emma
V pripravovanom filme Harry Potter a Polovičný princ uvidíme Draca podrobnejšie a ucelenejšie. Si rád, že táto postava dostala viac priestoru?
Jasné, samozrejme. Keď za mnou prišiel David Yates a povedal: "Úplne ti verím... Dúfam, že prijmeš túto úlohu..." a podobne, tak som bol poriadne vydesený. Čítali sme scenár s Michaelom Gambonom (prof. Dumbledore) a pri pomyslení na záverečnú scénu som akoby skamenel.

Ale potom, myslím, že som sa toho dosť naučil a David Yates ma navyše dobre motivoval... Na tento film sa teším viac ako na ktorýkoľvek iný predtým.

Bolo veľkou zmenou ukázať Dracovu druhú stranu?
Bolo to super! Draco bol v predchádzajúcich filmoch rozporuplná osoba. Na jednej strane bol podliak, kvôli svojmu otcovi a jeho výchove. Na druhej strane, keď otec je preč, Draco chce vziať na seba úlohu muža a podobne.

Počuli sme, že Draco sa v Polovičnom princovi rozplače. Je to pravda?
Áno, na záchodoch. Keď sa cíti previnilo, uvidí ho mladý Potter a to nemôže nechať len tak. Neviem, koľko môžem prezradiť, ale jednoducho má viac povinností ako je schopný zvládnuť.

Figúrka Draca - HP6

27. července 2008 v 20:29 | emma

2 fotky z HP6

7. července 2008 v 12:03 | emma

Fotečka z HP6

14. května 2008 v 14:43 | emma

Walls Draca

2. dubna 2008 v 13:52 | emma
Click to view full size image
Click to view full size image
Click to view full size image
Click to view full size image
Click to view full size image

Draco Malfoy - info

23. srpna 2007 v 17:22 | emma
Draco Malfoy se narodil v čistě kouzelnické rodině.Jeho matkou je Narcissa Malfoyová (Blacková) a otec Lucius Malfoy.Oba jeho rodiče sympatizují s Voldemortem a opovrhují mudly a nebo kouzelníky s "nečistou krví".Má velmi dobrá vztah s matkou.
Draco začal chodit do Bradavic a jeho kolejí se stal Zmijozel.Patřil mezi oblíbence Severuse Snapea,ředitele jeho koleje.Je pyšný na svou čistou krev, nemá rád mudly a velmi touží po moci a slávě. Jeho otec je Smrtijeda pracuje pro temného pána lorda Voldemorta. Sám Draco je také Voldemortovým příznivcem.
Již od prvního roku v Bradavicích je neklamným nepřítelem Harryho Pottera,Hermiony Grangeové,Rona Weasleyho a ostatních žáků Nebelvíru i jiných kolejí. Draco Malfoy se neustále snaží dostat trojici hlavních postav (Harryho, Rona a Hermionu a někdy jejich další přátelé) do problémů. Většinou se mu daří prostřednictvím Severuse Snapea strhnout Nebelvírubody i za nevýznamné nebo nejasné prohřešky. Díky profesorce McGonagallové ředitelce Nebelvírské koleje a zároveň zástupkyni ředitele Albuse Brumbála se však Harrymu, Ronovi a Hermioně daří vymotat z velikých i malých průšvihů jen s odečtenými body nebo školním trestem. Při činnech, za které by je Severus Snape rád nechal vyloučit z Bradavic, se jich přes svou přísnost většinou zastane.
I když Draco často dává najevo nadřazenost, v krizových situacích se projevuje jako strašpytel, např. v prvním díle Harryho Pottera při školním trestu v lese, kdy utekl před postavou v kápi.
V šestém díle se přidá místo otce ke smrtijedům,opraví magický průchod a tím dostane Smrtijedy do bradavic.Sám se pokusí splnit úkol,který dostal od lorda Voldemorta a to zabít Albuse Brumbála.
Nakonec vypadá,že si to Draco rozmyslel a ředitele nezabije,jenže přišli ostatní smrtijedi.Nakonec Brumbála opravdu nezabil udělal to za něj Snape.Poté všichni smrtijedi z Bradavic prchají...
 
 

Reklama