Cho Chang - Katie

Cho - Promo z HP4

19. června 2008 v 15:58 | emma

Krásna fotka Cho

11. června 2008 v 13:27 | emma

2 wally Cho

11. června 2008 v 13:26 | emma

Promo fotka Cho

29. května 2008 v 15:42 | emma

Cho Chang - nová fotka

22. května 2008 v 15:37 | emma

Harry a Cho ako to medzi nimi bolo?

3. října 2007 v 15:18 | emma
Kdy Harry poprvé poznal Cho?
Harry Cho poprvé potkal v jeho třetím ročníku (jejím čtvrtém ročníku) na famfrpálovém zápasu mezi Nebelvírem a Havraspárem. Oba byli chytači a on poznal, že je to velmi krásná dívka a měl svíravý pocit v žaludku. Poté mu také popřála hodně štěstí při zápasu se Zmijozelem.


4.ročník:

V tomto ročníku Harryho zamilovanost došla dál. Nejprve se pozdravili na Mistrovství světa ve Famfrpálu a pak Harry dostal na poslední chvíli kuráž, aby ji pozval na Vánoční ples k Turnaji Tří kouzelníků. Bohužel to bylo opravdu pozdě a krásnou dívku z Havraspáru již pozval někdo jiný, Harryho soupeř v Turnaji - Cedric Diggory. Cedric s Cho randil do té doby, dokud nebyl zavražděn Červíčkem (Peterem Petigrewem) na hřbitově a Cho o něj takto krutě přišla. Cho ale byla celou tu dobu velmi ohleduplná k Harrymu a měla ho ráda. Například odmítla nosit odznak, který vymyslel Draco Malfoy nesoucí tento nápis: ,,Podporujte Cedrica Diggoryho, Potter smrdí." ( "Support Cedric Diggory/Potter Stinks" ) a za to jí byl Harry vděčný.


5.ročník:

Harry byl velmi překvapen chováním Cho i po smrti Cedrica. Neustále s ním chtěla navazovat kontakty, ikdyž ne vždy to bylo úspěšné. Prvně to bylo, když přišla do jeho kupé, aby ho pozdravila, jenže Harry zrovna byl ve špatné situaci, jelikož byl celý od slizu Nevillova Mimbulus Mimbletonia, takže to pro něj byl docela velký trapas. Cho to ale nevadilo. Po druhé s ním chtěla mluvit, ale opět ne dost úspěšně, když se předtím hádala s Ronem kvůli famfrpálovým týmům. Napotřetí, Cho se potkala s Harrym v sovinci. Harry posílal zrovna dopis Siriusovi a Cho domů. Jenže tam vtrhl Argus Filch s podezřením na Harryho, že objednává něco nelegálního. Harry se vymluvil, že sova už odletěla a Cho mu pomohla tím, že se mu k tomu ještě přimluvila.

Následně Hermiona pozvala Cho na schůzku, aby se také mohla stát členkou Brumbálovy armády (Cho s sebou přivedla ještě její kamarádku Mariettu Edgecombeovou, která tam šla jen kvůli přemlouvání Cho. Mariettini rodiče ji totiž plně přesvědčovali o tom, že má být na straně Dolores Umbridgeové.) Cho však byla rozhodnutá o tom, že se jakýmkoli způsobem pomstí Voldemortovi za to, co se stalo Cedricovi. Při schůzkách Brumbálovy armády byla často nervózní a někdy pletla kouzla, když pocítila, že se Harry blíží k ní.

Krátce před Vánoci, když Cho a Harry zůstali sami v Komnatě nejvyšší potřeby se Cho náhle rozbrečela. Harry později zjistil, že to bylo kvůli Cedricovi, tak se ji snažil utěšit. Oba se jakousi náhodou ocitli pod jmelím a Cho políbila Harryho se slovy, že ho má moc ráda.

Harry ji pozval na rande do Prasinek, avšak tam se to zvrtlo. Harry Cho v kavárně řekl, že pak ještě se musí sejít s Hermionou a Cho se urazila, že prý Harry randí s každou dívkou, zejména s Hermionou a se slzami v očích utekla, jakmile Harry nechtěl mluvit o Cedricově smrti.

Poté, co Marietta prozradila Umbridgeové vše o Brumbálově armádě se Cho a Harry pohádali, protože Harry byl hrozně naštvaný a Cho jen obhajovala svou kamarádku.

Po smrti Siriuse se Harry rozhodl, že s Cho dále nemůže být a rozešli se. Pak také zjistil, že Cho zřejmě chodí s Michaelem Cornerem, bývalým od Ginny.


6. ročník:

Spolu nepromluvili ani slovo, když Harry uviděl, jak si Cho sedá do kupé s Mariettou.


Tvůrce všeho co je zde napsané je J.K.Rowlingová a přesto, že jsem se s tímto koncem nikdy nedokázala smířit, nemůžu to změnit. Je to opravdu škoda.
Podľa mňa si HARRY mal zobrať CHO a nie GINNY

Cho čo o nej vieme?

3. října 2007 v 15:16 | emma
Born: (1978 nebo 1979)
House: Havraspár
Hair: Černé
Eye Color: Tmavě hnědá
Patronus: Labuť


Co jsme se o ní dozvěděli v knize:

Velmi hezká dívka menší postavy s dlouhými černými vlasy. Je velmi populární a je vždy viděna ve velkých skupinkách jejích kamarádů. Cho je chytačka za havraspárský tým. Pochází z Asie. Nejvíce byla popsána ve 4. knize HP jako Harryho první láska a poté v 5. knize jako Harryho první dívka, akorát v trochu podivnějším problematickém vztahu.

Její jméno:
V čínském překladu Cho znamená ,,podzim" a je to vyslovováno jako [čiou] a v Mandarínštině jako [čau] a v Kantonésštině jako [čou]... tedy ve všech oblastech Číny trochu jinak.

Cho Chang - info

23. srpna 2007 v 17:27 | emma
Studentka havraspárské koleje a také členka havraspárského famfrpálového družstva. Chodila s Cedrikem Diggorym. Poté, co o něho přišla, začala chodit s Harrym. Byla členkou Brumbálovy armády a také bojovala na ministerstvu proti smrtijedům. Na konci 5. ročníku se spolu s Harrym od sebe odcizili a bezeslov se rozešli.
 
 

Reklama