Rozbor Emminho písma

16. července 2007 v 16:31 | emma |  Emma Watson
Ruka: pravá
Grafologie:
Když rozebereme Emmino písmo, můžeme odhalit kousek její osobnosti s klady i zápory.
Sklon písma
Její tahy jsou celkem rovné. To znamená, že je rozumnná, dobrá organizátorka a v akci nepříliš spontánní. Její kontakty s okolím jsou mírné a mají logiku. Emma se také snaží zachovat si od svého okolí určitý odstup, stejně jako zůstat nezávislá.
Velký důraz na spodní část písma (big bottom accents)
To znamená, že má člověk celkem dost vnitřních zápasů, ale má nadání k řešení praktických problémů. Lidé, kteří zdůrazňují spodní část písma mají předpoklady k tomu vydělávat velké peníze. Tito lidé mají taky velkou sexualitu.
Velká písmena
Emma často používá velká počáteční písmena. Velké písmo je většinou charakteristické pro muže. Lidé, kteří píší velkým písmem jsou výkonní, jedineční a tak trochu přesvědčení o své důležitosti. Byznysmeni, politici, umělci, veřejně známí lidé píšou obvykle obrovská písmena. Velké písmo taky znamená vášnivější, odvážný, bojovný. Tenhle typ písma může taky naznačovat sklon k přehánění a domýšlivosti.
Široká písmena (wide longhand)
Jsou typická pro bojovné lidi a choleriky. Široké písmo naznačuje dynamický a otimistický přístup k životu, kreativitu a živost. Jsou to lidé, kteří se vyžívají v odlišnosti a rádi mají velké publikum.
Široký horní okraj písma (wide top margin)
Emma bez řečí udělá to, co jí její nadřízený přikáže. Navíc má velké zábrany a smysl pro sebeuznání.
Vlnitý levý okraj písma (wavy left margin)
Definuje lidi, kteří mají problém s představou pozitivních myšlenek. Emma je může být ovlivněna prostředím, ve kterém žije a má problém říkat "ne".
Vlnité řádky písma (wavy h
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama